Monthly Archives: Květen 2018

Reference klienta na projekt NAPODRUHÉ!

By | Nezařazené | No Comments

Reference březen 2018, Natálie V. napsala:

Činnost v projektu Napodruhé!, coby její bývalá svěřenkyně (klientka) hodnotím velmi kladně. V úvodu bych chtěla udělit pochvalu paní ředitelce, která svou veselou, soucitnou a chápající povahou vždy vytvořila přátelskou atmosféru, ve které se nám příjemně pracovalo. Jako skupina jsme si semináře, které paní ředitelka vedla, jsme si velmi užívali, protože i ta méně (pro nás) záživná témata dokázala podat zábavnou formou.   Vážím si LIDSKÉHO a osvíceného přístupu, s kterým jsem se setkala u všech pracovnic týmu projektu Napodruhé!. Líbila se mi povahová rozmanitost u pracovnic, která dle mého názoru vytváří harmonii, jednak vnitřního klima v Agevě, ale taktéž harmonicky působí při práci s klienty. 

Hodně mi dalo i setkání s paní personalistkou, a ač působí přísně,  možná trošku rezervovaně,  je to laskavá dáma, odbornice, která umí člověka namotivovat a pokud k člověku zaujme osobní přístup a naladí se na nitro klienta, tak je z ní i výborný rádce.  

Celkově si u Agevy cením pochopení, schopnosti člověka nasměrovat, protože spousta mladých lidí je zmatených, pořádně neví, jakou práci chtějí dělat, jaké jsou jejich možnosti a jak se svým životem naložit. 

Do budoucích dnů této organizaci přeji, aby její vliv při součinnosti s úřadem práce i firmami sílil, protože je nezbytné, aby se urychleně situace v naší zemi v oblasti práce a pracovních podmínek výrazně změnila k lepšímu a předcházelo se tak odlivu schopných a inspirujících lidí. Mockrát děkuji za pomoc :-) Natálie

Sociálně právní poradenství s Gabkou Pilchovou

By | Nezařazené | No Comments

Pracovní setkání s Monikou mi potvrdilo zkušenost, že všeobecné kritizování mladé generace je scestné. Životní příběh Moniky je ukázkovým vzorem pro ostatní. Odvaha, pokora a víra v lepší zítřky z ní dělá mou hrdinku, které upřímně fandím.  Gabriela Pilchová poradkyně pro sociálně právní problematiky a lektorka v projektu Napodruhé!

voznicová Gabka_n

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress