Monthly Archives: Říjen 2016

Školení Jak správně komunikovat 1.11.2016

By | Nezařazené | No Comments

Komu je určen?  Pro každého, kdo chce využívat komunikační dovednosti a efektivně komunikovat.  Účastníci si osvojí nástroje komunikace pro úspěšnou interpersonální komunikaci.

 Obsah

Druhy komunikace

Aktivní naslouchání

Techniky kladení otázek

Pozitivní komunikace – která slova využívat, která ne.

Řeč těla

Bariéry v komunikaci

Asertivní jednání

Komunikační styly, ŘEPA

Jak komunikovat s různými lidmi

Konflikty a jejich zdolávání

Co vám školení přinese? Efektivně využívat komunikační techniky, dosahovat svých cílů v komunikace, číst v řeči těla získat jistotu při komunikaci s ostatními.

 Organizace školení

Školení je vedeno interaktivně a prakticky. Tréninkové metody – brainstorming, diskuze, modelové případy, praktické procvičování, zpětná vazba. Účastníci obdrží studijní materiály a Osvědčení o absolvování kurzu.

Kurz je praktický a interaktivní jednodenní trénink (8.00 – 16.00), který proběhne ve školící místnosti firmy EDUMONDE s.r.o., ulice 28. října 1142/168, Ostrava Mariánské Hory, II. patro.

V ceně kurzu je drobné občerstvení, nápoj, káva, čaj a studijní materiály, propiska.

Cena za osobu:  1 780  ,- Kč

Termín: 1.11.2016

Lektor: Ing. Eva Vyoralová

Přihlášení na kurz eva@vyoralova.cz nebo tel. 725 008 920, termín pro přihlášení 29.10.2016. Minimální počet účastníků 4 osoby.

komunikace

Jazyková (ne)vybavenost zaměstnanců a uchazečů o práci

By | Nezařazené | No Comments

Dne 18.10. 2016 se zúčastnila naše paní ředitelka panelové diskuze u kulatého stolu s podnikateli a investory na téma JAZYKOVÁ (NE)VYBAVENOST ZAMĚSTNANCŮ A UCHAZEČŮ O PRÁCI, kterou pořádala Agentura pro regionální rozvoj, a.s. a AFI – Sdružení pro zahraniční investice v Clarion Congress hotelu Ostrava. Schopnost komunikovat v cizích jazycích je jedním ze základních požadavků zaměstnavatelů při přijímání nových zaměstnanců, a to nejen v případě manažerských pozic. V rámci kulatého stolu zazněly názory a zkušenosti nejen zástupců firem, ale také například rektora Ostravské univerzity pana Jana Laty, zástupce Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a také ředitelů ostravských středních škol.

anglictinajazykova-vybavenost

 

MENTORINK

By | Nezařazené | No Comments

Vzdělávací program ujasnil vlastní proces mentorinku, základní dovednosti a osobní motivaci pro roli mentora. Taktéž požadavky na jedinečnost v přístupu k danému klientovi, který vychází jak z potřeb klienta, tak také naturelu poradce samého. Program vycházel z rozlišení dvou základních stylů intervence při práci mentora – autoritativní a facilitativní. V uplatňování autoritativního přístupu mentor zejména předává informace a navrhuje, jak by měl mentorovaný jednat a co dělat. Při využívání facilitativního přístupu mentor podporuje mentorovaného v přemýšlení, hledání vlastních přístupů a rozhodnutí. Tento model je také výchozím rámcem pro porozumění vlastního stylu a přístupu jednotlivých poradců. Inspirativní školení v Centru Euroguidance při Domu zahraniční spolupráce 6.10.2016 vedly lektorky Ing. Marta Anna Petrášová, CSc a PhDr. Veronika  Langrová, Ph.D..

mentroink-flip

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress