Monthly Archives: Září 2016

Konference Národní cena kariérového poradenství 2016

By | Nezařazené | No Comments

Náš tým se zúčastnil  konference Národní cena kariérového poradenství 2016, na které byly dnes za účasti zástupců Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a Ministerstva práce a sociálních věcí vyhlášeny výsledky 8. ročníku soutěže Národní cena kariérového poradenství. Pořadatel soutěže a konference, Dům zahraniční spolupráce – Centrum Euroguidance, obdržel a vyhodnotil 31 příspěvků, které přihlásily základní, střední i vysoké školy, neziskové organizace, úřady práce, krajská centra a další poskytovatelé služeb kariérového poradenství.

V České republice vznikají nové projekty s cílem kariérové poradenství rozšířit ve školách všech typů, na úřadech práce, krajských poradenských centrech. Na rozvoji kariérového poradenství se podílí také mnoho neziskových organizací.

narodni-cena-karieroveho-poradenstvi

Letošní hlavní ceny:

– portál Neslysimpracuji.cz vytvořený a provozovaný společností Tichý svět, o. p. s.

– služby pro znevýhodněné skupiny na trhu práce poskytované organizací Liga vozíčkářů

– podpora mladých nezaměstnaných v návratu do vzdělávání, kterou poskytuje Úřad práce ČR, Krajská pobočka v Příbrami, Kontaktní pracoviště Mělník

– skupinové kariérové poradenství pro žáky základních a středních škol v rámci kraje zajišťované centrem INFO KARIÉRA – Informačně vzdělávacím střediskem Plzeňského kraje

– metodický nástroj Kariérový diJÁř, který vytvořila Petra Drahoňovská

– podpora kariérového rozvoje žáků se zapojením rodičů realizovaná Základní školou Londýnská, Praha 2

Zvláštní ceny:

– za trvalou kvalitu kariérového poradenství pro studenty získává mimořádnou cenu Gymnázium Jana Palacha Praha 1, s. r. o.

– organizace POINTe, z. s. za začínající aktivitu oceněnou klientem služeb

 

Životní koučink

By | Nezařazené | No Comments

Potřebujete nalézt životní rovnováhu? Chcete vyřešit problémy v osobních vztazích? Plánujete udělat důležitou změnu v životě? Chcete dobře zvládnout nějakou důležitou životní situaci?

Co můžete při koučováním získat?

Naplnění vašeho cíle nebo vyřešení problému.  Pozitivní přístup a pozitivní myšlení. Lepší schopnost asertivního jednání a komunikace. Zvýšení sebedůvěry a sebevědomí. Koučování může probíhat formou osobních schůzek nebo po telefonu a skypu.

Úvodní schůzka (45 min.) je zdarma a je zcela nezávazná.

Celkový počet a frekvence schůzek je podle dohody a Vašich individuálních potřeb.Sjednejte si termín úvodní koučovací schůzky

Telefon: 725 008 920 Email:  eva.vyoralova@ageva.cz

Osobní schůzky na adrese 28. října 1142/168, 709 01 Ostrava-Mariánské Hory, 2. patro, kancelář č. 216 firmy EDUMONDE s.r.o. (budovu Hutního projektu).

Těším se na setkání s vámi. Ing. Eva Vyoralová, profesionální kouč

zivotni-koucink-ageva

Seminář „Evropská a online dimenze kariérového poradenství“

By | Nezařazené | No Comments

Náš tým se zúčastnil 30.8.2016 semináře „Evropská a online dimenze kariérového poradenství“ v Praze v Domě zahraniční spolupráce. Dopoledne jsme se seznámili s novinkami v síti Euroguidance,  Europass, EQF, Skill panorama, Infoabsolvent, EPAL, Studyin a  Eurodesk. Odpoledne proběhl workshop k novým trendům ve virtuálním světě a online poradenství. kariérové poradenství

Kurzy ANGLIČTINY

By | Nezařazené | No Comments

Umíte anglickou gramatiku, ale v komunikaci to vázne? Nikdy jste se anglicky neučili, nebo jste věční začátečníci? Můžete si sestavit vlastní skupinku z lidí, se kterými je Vám fajn.

Dopolední i odpolední kurzy.

Pondělí: 16:00 – 17:00; 17:15 – 18:15; Úterý: 14:45 – 15:45

Středa: 17:30 – 18:30; Čtvrtek: 17:00 – 18:00

Dopolední výuka dohodou.

Skupiny 2-4 lidí.

Kurzy probíhají v malých skupinách, zapojí se tedy všichni. Jedna vyučovací hodina trvá 60 minut. Lektor/ka ve výuce vysvětluje gramatiku, doplňuje slovní zásobu, opravuje výslovnost a také moderuje – vede diskuze a zapojuje i méně upovídané. Je zde také možnost sestavit si vlastní skupinu z lidí, se kterými je Vám fajn. Naši lektoři se přizpůsobí všem znalostním úrovním.

150 – 200,- Kč / 60 minut / osoba

Místo:

učebna firmy EDUMONDE S.R.O., kancelář č. 216, ulice 28. října 1142/168, Ostrava-Mariánské Hory, 709 01

KONTAKUJTE  nás na email: asistentka@edumonde.cz  nebo telefon: +420 721 291 032,  www.edumonde.cz

http://edumonde.cz

eng

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress